Dizajn, luxus a španielský rukopis dlažieb

Jedinečné a originálne riešenia, kombinácie originálnych materiálov a rektifikovaných obkladov so sklenými mozaikami a neodmysliteľnými tradičnými materiálmi, typickými pre španielskych výrobcov.
 • Prezrite si aktuálne katalógy keramickej (porcelánovej) dlažby.

 •  
Keramická dlažba Azulev
 • Presnosť, dokonalosť a charakter, to je Azulev

 • Nekonečná kombinácia pre všetky chute. Hlavnou prioritou je zlepšiť životy ľudí a ich prostredie. Na trhu funguje viac ako 70 rokov vo viac ako 110 krajinách po celom svete.

  Je známy pre poskytovanie osobnej a starostlivej pozornosti našim zákazníkom a vytvoriť trvalé zlepšovanie výrobných procesov zameraných predovšetkým na ochranu životného prostredia. Nie je preto náhoda, že Azulev je jedná z mála spoločností v odvetví udelená DAP s názvom ,,Declaration Environmental Product".
 
 •  
 • Viac ako storočie skúsenosti, dlažba Gayafores

 • Luxusný štýl s nezameniteľným rukopisom najvyššej kvality značky Gayafores. Španielska spoločnosť už viac ako storočie ponúka skúsenosti v dekoratívnom dizajne pre potreby svojich zákazníkov. Gayafores počas svojej existencie expandovala do 80 krajín sveta naprieč 5 kontinentov.
 • Spoločnosť vyrába na viac ako 160.000 m2 výrobnej plochy plne prispôsobená na najnovšie technológie, aby splnila všetky kritéria kvalitných produktov, ktoré podliehajú certifikácie kvality ISO 9001. Denná svetová produkcia keramickej dlažby je až neuveriteľných 18000 m2 v maximálnej kvalite.
 
 • Porcelánová kvalita od Struker Porcelánico S.L.,

 • Viac ako 30 ročné skúsenosti výroby a distribúcie keramických výrobkov a fasádnych systémov. So svojim tímom odborníkov spoločnosť neustále pracuje na vyvíjaní nových produktov. Sortiment tvoria hlavne exkluzívne série kameniny z porcelánu a špeciálna línia porcelánu Five-KER hrúbky 3 - 5 mm. Jediný výrobca vaničiek do spŕch v EÚ v mnohofarebných prevedeniach, ktoré sa dajú rezať a formovať a tým prispôsobovať sa rovno stavbe bez profesionálnej pomoci. Týmito vlastnosťami získava špecifické vlastnosti pred inými výrobcami keramiky a dostáva sa tak do vedenia pred konkurenciou, ktorí sú cenovo na tej istej úrovni i keď vyrábajú z oveľa tenšieho materiálu, ktorý sa nedá rezať a nedá sa s  ním manipulovať. Ďalšou veľkou prednosťou je bezbakteriálny materiál schálený Ministersrvom zdravotníctva a jeho protišmyková úprava.

Keramická dlažba CR plus
 • CR plus

 • Najmladšia firma spomedzi všetkých, od ktorých ponúkame kvalitnú keramickú dlažbu. Špecializuje sa na výrobu mozaiky zo skla, mramoru, rafinovaného kameňa, ale i kovu. Mozaikový obklad ponúka riešenia i pre tých najnáročnejších dizajnérov i architektov, ponúka vysoký štandard na inováciu, kvalitu i servis.

 • Ceramica Ribesalbes

 • Cerámica Ribesalbes, založená v roku 1986, vyniká svojimi rozsiahlymi a bohatými skúsenosťami v oblasti keramických obkladov a dekorácii. Vďaka svojej 30-ročnej histórii dokázala dokonalým spôsobom spojiť najnovšie technológie a tradíciu remeselnej keramiky a dosiahnuť kvalitné kolekcie, ktoré prispôsobujú a sledujú najnáročnejšie trendyna trhu.
  Katalóg sa skladá z keramických kolekcií plných svetla a farieb, od hladkej až po škvrnitú, od mramoru až po všetky dekoratívne povrchy, ktoré si dokážete predstaviť.
  Tri desaťročia venuje štúdiu a znalosti keramických kameninových výrobkov a ich aplikáciám v dizajne. Tri desaťročia nasleduje a analyzuje najnovšie trendy v interiéroch, predvída a prispôsobuje sa neustálym zmenám vo svete módy.
 
Keramická dlažba Gres Aragón
 • Dlažba Gres de Aragón - najkomplexnejší výrobca keramickej dlažby z prírodného materiálu

 • Spoločnosť ponúka kvalitu a servis už viac ako 50 rokov. Je jedným z popredných výrobcov extrudovaných dlaždíc Klinker. Naša výrobná kapacita je 10 000 m2 denne a ponúka viac ako 500 druhov keramických dlaždíc. Gres de Aragón využíva vo svojich výrobných procesoch tie najlepšie prírodné íly. Kvalitné suroviny sa vypaľujú pri teplote 1300ºC počas 24 hodín a vznikajú tak vysoko spekané dlaždice, ktoré sú mimoriadne odolné a ponúkajú najvyššie technické špecifikácie.
 • Keramika tejto spoločnosti je charakteristická prírodným hrubostenným materiálom extrusionado - klinker. Tento materiál je najhrubší na trhu a najkompletnejší v doplnkoch ako sú schody, oblúky, nastavce pod schody. Sú odlievané v páse a rezané elektrickým káblom. Výhodou keramiky Gres de Aragón je, že hlina sa prepaľuje pri oveľa vyššej teplote ako to robia ostatní výrobcovia keramickej dlažby. I preto znáša oveľa vyššiu nosnosť a namáhavosť i menej sa odiera. Keramika je vhodná aj do exteriéru, nakoľko je odolná voči mrazu pri teplotách až do - 50 °C.  Je to jediný výrobca keramiky na trhu, ktorý vyrába zlievané schody z jedného kusu, čím zabezpečuje ich trvácnosť a kvalitu. Schody mávajú ukončenie po oboch stranách. 

 • Dual Gres - keramika s dvojitým prepaľovaním

 • Dual Gres, S.A. bola založená v auguste 1994 pod vedením skupiny odborníkov s rozsiahlymi skúsenosťami v keramickom priemysle. Spoločnosť so silným exportným zameraním, distribuje výrobky vo viac ako 20 krajinách.
  Dual Gres je jednou z najkvalitnejších španielskych fabrík, ktorá sa venuje presnému dvojitému prepaľovaniu, čo symbolizuje aj názov DUAL GRES.
  Dnes vyrábajú širokú škálu jednokomorových vysokokvalitných keramických dlaždíc v populárnych veľkostiach.
 
Keramická dlažba Cerigroup
 • Jedinečná a neopakovateľná dlažba značky Cerigroup

 • Rodinná firma od sedemdesiatych rokov začínala s výrobou špecifických zrkadiel a vďaka svojej kvalite materiálu sa stala synonymom kvality, farieb a čistoty. Rodinná firma má svoju tradíciu v špecifickom miešaní materiálov, na čo využíva i vzácne kovy ako je zlato, meď, kobalt, nikel i striebro. Každý kus keremiky je unikát, ktorý vyniká rôznou intenzitou farby.

Keramická dlažba Cobsa
 • Obklad a špeciálne doplnky Cobsa

 • Spoločnosť Cobsa bola založená v roku 1976 a k dnešnému dňu vyrába keramické obklady so špecifickým dizajnom pre potreby svojich zákazníkov. Špecializovaná pre architektov a náročných dizajnérov.

K našim dodávateľom keramiky patria


Spolupracujeme s firmou

 •  Bezkonkurenčné ceny, zľavy pri paletovom odbere a podľa potreby klienta dovoz až domov je súčasťou našich služieb.